Život v Londýně ... Můj celoživotní sen.

27. července 2012 v 19:02 | Ayu Takashi |  Letem světem
Vždy mě něco táhlo do Londýna. Z fotek, které jsem viděla, jsem si říkala, že bych to tam skutečně ráda navštívila. Ale že bych se do toho zamilovala tak moc, jak se stalo, to jsem ani náhodou nečekala. :)
Něco však k mému nečekanému shopaholictví v Londýně. Mamce jsem na "Toweru of London" koupila náprstek s Jindřichem VIII. a seznamem jeho žen (máti sbírá náprstky :) ), největší horečka mne však vtáhla když šlo o věci pro mě. Jak si můžete všimnout, neodolala jsem brýlím s britskou vlajkou, a ani identickému krytu na mobil - takovouto fotku jsem si prostě nemohla odpustit :) ... Aby toho však nebylo málo, pro svůj pokoj jsem si také přivezla dárek: Fotku Tower Bridge v noci. Pro Tower Bridge mám SKUTEČNĚ slabost :)))

Začneme cestou do Londýna. Jeli jsme klasickým autobusem od Monatouru. Tudíž jsme jeli Eurotunelem. A prosím, takto to vypadá. Je to vcelku obří vlak, do kterého nenastupují lidé, ale vjíždějí rovnou celá auta a autobusy. Toto je focené s bleskem, i když by člověk řekl, že lépe to bude vypadat bez blesku. Omyl. Bez blesku nebylo vidět nic. :)
A takto vypadá prosím zepředu naše slavná Greenwich-ská observatoř. Z ruhé strany ji však nemám moc dobře vyfocenou, proto rovnou přistoupíme k dalšímu slavnému místu - jako je však většina Londýna. :)
A zde máme výhled na mrakodrapovou část Londýna. Někomu může připadat, že Londýn hyzdí, mě se však líbí. :)
A toto je prosím Námořnické muzeum, narazíte na něj když projdete od Greenwiche jakýmsi parkem dolů. :)
A nyní pohled na něco, co Vám skutečně osladí život. Nemám snad pravdu? :) ... Tento podnik se jmenuje "M&M's world" a je ve čtyřech městech na světě. Úžasné, ne? :) ... Objevily jsme ho, když jsme si s kamarádkama daly jakýsi chickenburger (jmenoval se Chicken legend, nepletu-li se) ve fast-foodovém řetězci McDonald's. Sedly jsme si na jediná 4 volná místa s výhledem do ulice a přímo proti nám byl obří obchod "M&M's world". Samozřejmě jsme dojedly, nasadily si na záda vrtulky a upalovaly tam. :D:)
Zase se však vrátíme kousek zpátky a to pod Greenwich. Mám dojem, že to byla nějaká kolej, nyní netuším. Vím pouze, že ta cesta olemovaná sloupy, vedla od již zmiňovaného námořnického muzea. :)
Prosím, zde jsem já, jak se poflakuji u Temže. :)
Zde je zespoda focená mrakodrapová část. To, že mě učarovala, je asi skutečně vidět. :D :)
Nyní zase něco pro uvolnění atmosféry, něco lehce na zasmátí. Tento autobus se mi skutečně líbil, obzvláště ten nápis. Ovšem, měl to na sobě každý pátý autobus, ale skutečně se mi to zalíbilo, a abych byla upřímná, s tím nápisem naprosto souhlasím. :)
Jakási hospůdka, která nesla název "U Červené kotvy". Velmi se mi líbí, jak vypadá zvenku, dovnitř jsem se bohužel nedostala. :)
Velmi známá Katedrála sv. Pavla. Skutečný skvost :)
Tower of London. Pro představu, zrovna na tom místě, kde to je focené, jsem si koupila "Fish&Chips", sedla si na schody a s pohledem na Tower of London si vychutnávala klasické anglické jídlo. Hezké, ne? :)
V budce pro stráže. Má sestra se při pohledu na tu fotku začala smát a poznamenala, že tam by se hodilo jenom napsat někam "Punk's not dead", že na jedné straně kočárky, na druhé straně koš .. :D :)
Jedna z mých (mnoha) fotek Tower Bridge. :) Jak vidíte, turistů bylo více než dost. :D ... A také vzhledem k blížící se olympiádě byla spousta chodníků rozvrtaných a v opravě. :)
Z muzea voskových figurín, Madame Tussaud. Tato figurína byla velmi vtipná. :) ... S kamarádkou jsme stále čekaly, až si přestane fotit figurínu, co stála před ní, a až nějaké holky nám prozradily, že to je jen figurína. Vypadá důvěryhodně, že? :) ... A aby toho nebylo málo, čas od času byl vidět blesk, což pouze dodalo na důvěryhodnosti.
Prosím, největší génius všech dob a největší blbec všech dob. A já stoprocentně nebudu ten génius. :D ... Takto okomentovala tu fotku kamarádka, která ji fotila. Ano, cítila jsem se dotčená, každý ví, že kam se na mne hrabe Sheldon Cooper a Einstein a všichni :D ... Ale samozřejmě, vtipy chápu. :D :)
A nyní zase něco roztomilého. :D ... No nešlo by se pousmát nad touto malinkou veverkou? :)
Fotka je skutečně originální, ano. :D ... Takto jsme si s kamarádkou trávily volné chvíle na pokoji. Skákání na postel. Ale byla to zábava nadevše! :D ... Ta postel byla krásně měkká a strašně dobře pérovala, takže my ne, abysme v noci spaly. My na ní pořád jen a jen skákaly. :D:)
Fotka Buckinghamského paláce. Nebýt tolika lidí, skutečně se mi líbí, také jsem si dávala velkou práci s vyměřováním, abych to měla focené doopravdy rovně. :)
Tahle fotka se mi líbí a rozesmívá mě zároveň. Jsem to já s kamarádkou, dělala jsem si srandu, že spolu nemáme skoro žádnou fotku. A nyní vidíte? MÁME FOTKU S BIG BENEM V POZADÍ! :D:)
A takto vypadalo odpočitadlo dnů do LOH. Samozřejmě, je to foceno na začátku dubna, tak se neděste velkému číslu. :)
A na závěr fotka mě a mého hlavního gangu v Londýně. :D ... seděli jsme na fonténě, kterou jsem Vám dala již do článku "Malá ochutnávka z Londýna", přečíst si ho můžete ZDE. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morty Morty | 20. března 2013 v 19:47 | Reagovat

A mě tam nemáš :'(

2 šilene dvojče šilene dvojče | E-mail | 21. března 2013 v 17:15 | Reagovat

Panečku 3 dny byly zatraceně málo... Ty komentáře mě dostávaj nejvíc ... :D Páni! Jak bych ráda tam jela s tebou znovu... :-)

3 Gabriela Gabriela | Web | 3. dubna 2015 v 17:00 | Reagovat

Pěkné fotky. Taky jsem byla v Londýně - mé poznatky si můžete počíst http://www.muzskystyl.cz/zivot-v-londyne/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama