Červenec 2012

Pták ohnivák ... ?

31. července 2012 v 21:55 | Ayu Takashi
Inspirací mi byl orel a ... oheň. Ano. Tak jak jinak to napsat? Podle mě je dobrý nápad "pták ohnivák". Zdroj obrázku ZDE.
A zde už mé něco co se z toho vyklubalo. A ... Líbí se mi to. Skutečně. Tedy ... Na pár drobností. Ohledně té tlamy - na spodku (který jsem dělala včera dopoledne) to vypadá dobře, prostě tak jak by měla bejt celá hlava ... Ale večer jsem už neměla takovou náladu se s tím mazlit a proto hlava vypadá jednoduše ... katastroficky. No co již nadělám. Tady to máte! :)
Kritiku prosím. :)

Krajina

30. července 2012 v 11:31 | Ayu Takashi
Tak jsem ji nakonec dokončila za kratší časový úsek, než jsem já sama očekávala. Předem upozorňuji, že ano, dost dobře vím, že mi nesplývá spodní louka s horami, tak prosím toto jako jediné ignorujte a honem s kritikou do mě! ;)

Rozpracované - Krajina

30. července 2012 v 10:56 | Ayu Takashi
Ano, ovšem, žádný originální název mě nenapadl. Tak co už. :D ... Kresba je stažená z internetu, najdete ji případně ZDE.
Jak jsem zmínila v názvu, je zatím rozpracovaná. Současná verze vypadá takto:
Chtěla bych část obrázku nechat nevybarvenou, například především oblohu. Ta se mi v současném stavu velmi líbí.

Psykopaint - stránka k nezaplacení.

30. července 2012 v 10:29 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
A budu sem odtamtud dávat obrázky. Tedy, na Psykopaintu (najdete ho mimochodem ZDE)je nespočet možností, jak malovat. A ani nemusíte mít tablet. Můžete malovat barvami, můžete pouze dávat efekt malby, vypadá to však efektně. Přemýšlím, ale to skutečně, že založím rubriku. Tedy, už nepřemýšlím, jsem stoprocentně rozhodnutá. :D:) ... Skutečně se mi líbí výsledky. :)

Jen tak okrajově. Závislost na čtení začíná.

29. července 2012 v 19:40 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
To víte. Tak už to chodí. Kamarádka Vás po dvou letech zatáhne do knihovny, vypůjčíte si 7 dvouset-stránkovejch knížek a za 5 dní to máte přečtený a jdete si pro dalších 7 knížek. Bohužel, tak nějak se mi nechce vypisovat obsah do ČD ...
Aspoň ve zkratce, co jsem přečetla za poslední dva týdny (plus minus, nepletu-li se ; přiloženy odkazy):
 1. Gossip Girl - Trojčata
 2. Drazí zesnulí - Elvis a jeho pánev
 3. Děsivé umění - Fantastické filmové triky
 4. 100 nejlepších hororů
 5. Upíří deníky - Soumrak
 6. Upírská střední - Prvák
 7. Vtipy, frky a fóry nejen z internetu
 8. Temný příběh
 9. Děsivé dějiny - Piráti (příručka)
 10. Gossip Girl - Ty víš, že mě miluješ (rozečteno)
 11. Architektura 20. století (nenašla jsem knihu mnou rozečtenou ; čtu průběžně - jsou prázdniny přece!)
 12. Záhady posmrtného života (nenalezeno ; nepřečteno)
 13. Nesmrtelní - Napořád (nepřečteno)
 14. Drákula nesmrtelný (nepřečteno)
A teď pro osvěžující změnu něco, co nemá nic společného s knihami. Včera jsem přijela na chatu, byla jsem tam NAŠTĚSTÍ jen do dneška. A co se večer nestalo! Byla bouřka. Byli tam s námi známí se synem o půlroku starším než jsem já sama, venku pršelo, tudíž naše mámy šly místo opékání nad ohněm opékat maso na pánev. Spíše smažit, nu což. My si jen tak posedávali ve světnici, koukali na televizi, která leží na klavíru, a kecali. V tom vypukla i bouřka, která ani nebyla tak špatná ale v půl osmé vyhodila proud. Naštěstí byl ještě záložní plán - vytáhnout gril. Tak jsme si užívali večeři při svíčkách. A víte kdy AŽ nahodili proud? V pět ráno! Usoudila jsem, že mám radši život, jaký vedu, plný elektřiny. Oboje má své kouzlo, to ano. Ale žít bez splachovacího záchodu, s velkým plýtváním sirek vzhledem ke svíčkám a především velké plýtvání svíček ... Skutečně mám radši takovýto život.
A jen co se ještě týká mých fotek z Londýna. Řekla bych, že alespoň někdo by mohl znát Chelsea FC. No, jejich stadion - Stamford Bridge - jsme také navštívili, mám fotky i odtamtud. Takže napište své názory, zda byste o fotky měli zájem, dle zájmu je zveřejním či nezveřejním. :)

Život v Londýně ... Můj celoživotní sen.

27. července 2012 v 19:02 | Ayu Takashi |  Letem světem
Vždy mě něco táhlo do Londýna. Z fotek, které jsem viděla, jsem si říkala, že bych to tam skutečně ráda navštívila. Ale že bych se do toho zamilovala tak moc, jak se stalo, to jsem ani náhodou nečekala. :)
Něco však k mému nečekanému shopaholictví v Londýně. Mamce jsem na "Toweru of London" koupila náprstek s Jindřichem VIII. a seznamem jeho žen (máti sbírá náprstky :) ), největší horečka mne však vtáhla když šlo o věci pro mě. Jak si můžete všimnout, neodolala jsem brýlím s britskou vlajkou, a ani identickému krytu na mobil - takovouto fotku jsem si prostě nemohla odpustit :) ... Aby toho však nebylo málo, pro svůj pokoj jsem si také přivezla dárek: Fotku Tower Bridge v noci. Pro Tower Bridge mám SKUTEČNĚ slabost :)))

Prázdninově svěží Ayu se hlásí:))

12. července 2012 v 18:16 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.

Omlouvám se, že poslední dobou sem nic nepřidávám. Nyní jsem na chalupě (především si užívám prázdniny, ovšemže.) a je zde veeeeelmi pomalé připojení. Vím, občas sem přidávám téměř denně a jindy skoro vůbec. Tak má to své důvody. Mám svůj blog o The Sims 2 a 3 a musím kvůli tomu častěji zapínat hru, především se jedná o znovuoživení blogu. Tento blog to nepotřebuje, i když přidám článek jednou za měsíc, stále přidávám, berte to takhle. :P :)

… No, tedy, v sobotu už bych snaaad měla být doma … Pokusím se ještě dneska splácat ve Wordu (stejně jako tenhle článek :P) nejspíš něco na téma týdne … na to se vždy něco snadno vymyslí. :) … Hlavně na můj blog nekašlete. :P :)

Vaše prázdninově svěží Ayuu Takashi :P :)