Leden 2012

Ať žijou zákazy -.-

20. ledna 2012 v 19:57 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Jedno z novoročních předsevzetí. Častěji sem přidávat články, PŘINEJLEPŠÍM každý den. A co k tomu můžu říct? ... Od začátku roku mám zákaz počítače a skoro se sem nedostávám. Ale každý volný čas, co se dostanu k počítači, tu strávím psaním nových článků. A ne, neříkám to jen proto, abych "nějak vypadala". Myslím to vážně. ;)
... Doufala jsem, že k Vánocům dostanu alespoň netbook, místo toho jsem dostala z drahých dárků nový mobil. Ano, mám připojení na internet, dokonce i celkem rychlé. Ale Blog.cz má bohužel moc složité stránky a na mobilu se mi načítají několik hodin, takže ... bohužel, možnost přidávat články přes mobil mizí. Ale tak co naděláme, že?
Tak si užijte nastávající víkend! ;)
AyuTakashi

Snad už konečně ... ;)

11. ledna 2012 v 19:58 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Mám dojem, že jsem Vám psala o jednom ze svých předsevzetí -> co nejčastěji sem přidávat články. Chci jen poznamenat, že
z toho nesešlo, pouze došlo k určitým nedorozuměním s rodiči a měla jsem zákaz počítače. A jak je již známo, můj počítač něco přes rok nefunguje, tak okupuji rodiče.
Dneska díky opraveným známkám mě sem otec pustil. Snad už pomalu upustí od toho zákazu, ráda bych častěji přidávala, ale díky tomuto mi to není moc umožněno.
Momentálně si kontroluji mail, až ho dokontroluji, napsala bych něco na téma týdne, které se mi opět celkem líbí. Pomsta. Mmmm ... Na to se toho dá napsat .. .)))
... Tak se těšte! :) ... S pozdravem
AyuTakashi

PF 2012! :)))

1. ledna 2012 v 0:00 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Tak jen narychlo. :) Bohužel, svojí fotku ohňostrojů nemám (což mi je celkem líto :/) ... Ale zítra určitě bude :) ... Bude to sice kvalitka z mobilu :D .. Ale buďte rádi za něco:) ... Tak dneska jen narychlo aspoň nějaké rychlé přivítání v roce 2012. :) ...
Já si tedy na letošek dávám několik předsevzetí. A co vy? Dáváte si předsevzetí? Jestliže ano, jaká? Pochlubte se mi do komentářů :)