Listopad 2011

Složitá práce pro mě i mou sestruš! :D

30. listopadu 2011 v 20:14 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Miluju svojí sestřičku :) ... Normální, sourozeneckou láskou .. Konečně, společný pokoj nás skutečně sbližuje:) ... Nebudeme si nic nalhávat, jí je 27 let a je o 13 let starší než já ... Ale to je zase jiná věc, já jsem hlavně šťastná, že alespoň nějaký člověk mi prostě zničehonic zavolá, aby věděl, jak se mám a co dělám ... Má svůj vlastní byt. A teďka mám za úkol postahovat nejnovější písničky ... Tak se do toho půjdu pustit, ať je sestrůš spokojená ;) ... Zároveň si pro sebe stáhnu vše co mám na playlistu na youtubu, takže nejvyšší čas abych se do toho pustila:) .. K tomu všemu si musím promazat mp3ku .. práce volá -.- :D :)
Ayu Takashi

Možná jenom nestíhám .. a možná mě k tomu nutí i má lenost ...

24. listopadu 2011 v 20:04 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Nebudeme si nic nalhávat. Stejně tak jako za moji neaktivitu může to, že nestíhám, přispívá do toho trochu i moje lenost. Volejbal, klavír, kytara, tenis, tanec a ani nemluvě o škole. Není nejlehčí to stíhat, ale zvládat to musím. Na počítač se dostávám téměř každý den. ALE!! Přece jen, ve většině času volám se svým přítelem. Skutečně, přijdu na počítač a první co zapínám -> FaceBook, YouTube, Blog. A i když mi celou dobu visí na očích přesně tam nahoře v záložkách, já se prostě nedokážu přinutit sem něco napsat. Ale důvody, proč chodím na počítač nejsou pouze ty, že tu kravím a trávím svůj drahocenný čas, to ne. Také toho využívám. Chodím na školní mail, kde mám vypsaný jednotlivý testy a další. A uděláme si menší výlet na YT ...

Učím se na klavír:

To jen abyste věděli.)) ... A mimochodem -> V bližší době sem něco přidám, skutečně! :D :)))
Ayu Takashi

Nějaký dobrovolník?.)))

12. listopadu 2011 v 17:59 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Mám žádost, lidičky.) ... Nějaký dobrovolník, který má Adobe Photoshop CS5 a byl by ochotný mě s ním naučit?.))) ... Jsem zvyklá jen na svojí starou dobrou CS2ku, kterou mám u máti na počítači, ale k tátovi su si stáhla CS5ku a šiklo by se mi, abych s ní alespoň trochu uměla.)) Předem díky, ozvěte se mi.))
Ayu Takashi

Očekávejte fotky.))

9. listopadu 2011 v 20:00 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Já vím, skoro sem nic nepřidávám. Ale vemte si, že volejbal, tenis, tanec, kytara, klavír, k tomu ještě stíhat školu a svýho mladýho .. nejní to zrovna nejlehčí, když zrovna třeba například volejbal mám tréninky 5krát týdně.)) ... od pondělka až do pátku ...
.. Noo ... Pracuji na úpravě fotek, většina je na téma svíčky. Samozřejmě, potom půjdou všechny fotky do jednoho článku, tudíž nejdřív úpravy, pak DA a pak Blog.cz ... Bohužel, ani počítač a blog nestíhám tak, jak bych si přála. Naposledy jsem tu byla v neděli a to jsem tu byla na půlhodiny. A to se skutečně moc věcí nedá stihnout, ale tak co nadělám.
Tak se těšte na fotky;)
Ayu Takashi

Partička u nás v divadle:))

2. listopadu 2011 v 19:47 | Ayu Takashi |  Blah blah blah.
Kdopak by neznal legendární čtveřici - Igor Chmelo, Ondra Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer plus moderátor Daniel Dangl. Kde budou? U nás v Kolíně v divadle. A kdo tam kromě nich bude? Samozřejmě, JÁ!! :D:)) .. Budou tam se mnou sice ještě rodiče, ale to mi ani trochu nevadí:) ... Na to, že bude v Kolíně Partička, jsme přišli úplnou náhodou. Tak nějak s tátou jsme šli z tréninku (otec je trenér) a šli k autu, podél divadla. Najednou vidím nápis Partička na stěně divadla, kde jsou plakáty s představeními. Tak jako blesk přeběhnu ulici a jdu to prozkoumat. Když jsme přijeli domů a zasedli k večeři, oznámili jsme to mamce. Poté, co jsme zjistili, že vlastně nevíme, kolik to stojí, jsme zasedli k internetu. 330,- Kč jedno místo na přístavku kterej bude na balkónku. Žádná jiná místa nebyla vedle sebe. Ale za těch 990,- Kč to stojí. Díky zlaté rezervaci po internetu!! ... Zbývalo posledních 10 míst, teď už jsou pouze 4. Měli jsme štěstí, co? ... A další výhoda, nepůjdu na trénink! B-) ... Beztak mám tréninky úterý, středa, pátek, přitom úterky hraji s kadetkama -> které jsou starší. A to ještě nepočítám pondělky, kdy hraju s dospělýma. Ať žije volejbal. Ale co se týče tohohle článku? AŤ ŽIJE PARTIČKA!! :)))